Kilka słów o nas

Kowalowe to marka, która odpowiada na rosnącą świadomość rodziców jak kluczowe dla rozwoju dziecka są pierwsze lata życia. W swojej ofercie posiadamy elementy do samodzielnego tworzenia tablic manipulacyjnych. To Ty zdecydujesz jakie rzeczy są potrzebne dla wsparcia rozwoju motorycznego Twojego malucha. Tworząc samodzielnie tablice w naszym sklepie masz możliwość wymiany poszczególnych elementów w trakcie jej użytkowania. Dopasowując ją do umiejętności Twojego dziecka. W pracowni Kowalowe projektujemy i tworzymy z pasją własne zabawki. Nasze produkty zachwycają estetyką i jednocześnie zapewniają urozmaicone bodźce sensoryczne. Dbamy o ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo małych odkrywców. W dziale kontroli jakości „pracuje” u nas sztab rozbrykanych ekspertów i specjalistów. Pod czujnym okiem rodziców sprawdzają dla Ciebie atrakcyjność nowym produktów.
Opinie użytkowników
W sklepie jest duży wybór produktów do tablic manipulacyjnych, aż trudno się zdecydować! Niestety tablice nie są z gumy, a szkoda :)
Mój Michałek był zachwycony prezentem. Zwłaszcza upodobał sobie ślimaka – spirale. Codziennie sprawdza czy dalej koraliki się kręcą!
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Potrzebowałam prezentu na urodziny dla chrześniaka, zamówienie złożyłam w czwartek rano, a w piątek paczkę już miałam u siebie. Dziękuję!
Szukałam kreatywnych produktów to tablic wykonanych z naturalnych materiałów i znalazłam je dopiero tutaj.
Zabawki wykonane ze sklejki są rewelacyjne! Świetne się sprawdzają jako element do tablicy manipulacyjnej ale również jako podłoże do kolorowania!
W sklepie zakupiłam bazę do tablicy wraz z elementami do jej wykonania. Z moimi bliźniaki zrobiliśmy na niej piękny rysunek naszego domu, a mąż poprzykręcał wszystkie elementy. Wyszło cudownie!
Dziękuję za stworzeniu zabawki na podstawie mojego wzoru. Pani Ola wykazała się dużą cierpliwością do mnie i stanęła na wysokości zadania! Zaprojektowany samolot zachwycił mojego Kubę, ale jako pierwszy i tak bawił się nim mój mąż :)
Polecam z całego serca. Dziecko było zachwycone otrzymanym prezentem. Poza tym bardzo sprawne i terminowe wykonanie i świetny pro-kliencki kontakt.
Firma godna polecenia, która podchodzi do każdego klienta bardzo indywidualnie. Potrafią zrealizować zamówienie nawet w czasie 24h. Bardzo dziękuje jeszcze raz.
Jestem bardzo zadowolona i polecam. Po raz kolejny korzystamy z usług Kowalowe kupując zabawki manualne. Projektanci są otwarci na propozycje i bardzo pomocni. Polecam
Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Informacje kontaktowe