Masz Prezent

Projekty indywidualne

Kowalowe to marka, która odpowiada na rosnącą świadomość rodziców jak kluczowe dla rozwoju dziecka są pierwsze lata życia. W swojej ofercie posiadamy elementy do samodzielnego tworzenia tablic manipulacyjnych. To Ty zdecydujesz jakie rzeczy są potrzebne dla wsparcia rozwoju motorycznego Twojego malucha.  Tworząc samodzielnie tablice w naszym sklepie masz możliwość wymiany poszczególnych elementów w trakcie jej użytkowania. Dopasowując ją do umiejętności Twojego dziecka.

W pracowni Kowalowe projektujemy i tworzymy z pasją własne zabawki. Nasze produkty zachwycają estetyką i jednocześnie zapewniają urozmaicone bodźce sensoryczne. Dbamy o ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo małych odkrywców. W dziale kontroli jakości „pracuje” u nas sztab rozbrykanych ekspertów i specjalistów. Pod czujnym okiem rodziców sprawdzają dla Ciebie atrakcyjność nowym produktów.  

Tablica sensoryczna to najlepszy prezent dla Twojego dziecka – szansa na rozwój. W bezpieczny sposób gromadzisz w jednym miejscu przedmioty pozwalające na samodzielne odkrywanie świata po przez zabawę. A gdy się znudzą możesz wymienić je na nowe!

Masz własny pomysł na nowy produkt? Napisz do nas z przyjemnością podejmiemy każde wyzwanie!